1
Stron WWW
1
Wizytówek WWW
1
Sklepów
1
Aplikacji

Biblioteka w Żarach

Strona Web Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żarach. System oparty
o CMS Joomla. Strona promuje wydarzenia, nowe książki, audiobooki. Prezentuje codzienną działalność biblioteki.

Zarządca Nieruchomości

Strona zarządcy nieruchomości oparty na systemie WordPress. Strona prezentuje działalność firmy oraz przedstawia oferty nieruchomości w których sprzedaży firma pośredniczy.

System ProAmi+

System informatyczny zarządzający produkcją. Wyposażony w moduły planowania, nadzoru, postępu produkcji, rozliczania pracy akordowej. System składa się z aplikacji komputerowej, aplikacji panelach bezdotykowych, aplikacji mobilnych do obsługi magazynów. 

Witryna przewoźnika

Strona Web firmy przewozowej Feniks-V sp. z o.o. Strona Web współpracuje z autorskimi aplikacjami firmy RAGACOM  pozwalającymi na realizację  rozkładu jazdy autobusów oraz publikację cen paliw z stacji paliw w Żarach i Gliwicach.

Sklep intenetowy

Sklep internetowy zastinka.pl wykonany na Woocommerce. Sklep obsługuje kartoteki towarowe, klientów, zamówienia, wysyłki oraz płatności.

Witryna klubu Fittness

Strona Web klubu fitness. Strona oparta na Joomla z użyciem najnowszych technologiach. Składa się z kilku podstron w skład których wchodzi cennik, harmonogram zajęć.

System Kancelaria+

System informatyczny do rozliczania kancelarii odszkodowawczych. System organizuje sprawy, prowadzi rozliczenia finansowe spraw, komunikuje się z poszkodowanym i agentami współpracującymi z kancelarią.

Wizytówka sklepu

Wizytówka Web sklepu z dewocjonaliami. Wizytówka oparta na autorskim systemie CMS. Prezentuje podstawowe informacje o prowadzonej działalności, sprzedawanych produktach, lokalizacji sklepu. Wykonana na wzór nowoczesnych folderów.

Witryna firmy pogrzebowej

Strona Web zakładu pogrzebowego „AVA”. Strona typu One-Page prezentującą działalność firmy. Projekt oparty na autorskim systemie CMS.

System Nekropolis+

System do wspomagania pracy administratora cmentarza. System wyposażony w ewidencje cmentarzy i zmarłych, prowadzi rozliczenia i nadzoruje zajętość cmentarzy. Posiada moduły kiosku do wyszukiwania zmarłych i inwentaryzator w postaci aplikacji mobilnej. 

Witryna dla szkoły

Witryna Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach. Strona oparta na Joomla z użyciem najnowszych technologiach.

Aplikacja Web

Aplikacja Web współpracująca z systemem Nekropolis+. Zamówienia obsługiwane są bezpośrednio w systemie Nekropolis+ co powoduję łatwą i sprawną obsługę.

Jeśli podobają Ci się nasze projekty

Jeśli potrzebujesz wizytówki firmy, strony Web, sklepu internetowego lub systemu informatycznego , którego nie znalazłeś na rynku zapraszamy Cię do współpracy.
Radosław Sobieraj
Właściciel firmy