Dla naszych i nowych klientów

Wsparcie techniczne

Zapraszamy do skorzystania z wsparcia technicznego za pomocą programu TeamViewer. W celu uzyskania pomocy należy pobrać aplikację TeamViewer QS, która jest dostępna poniżej.

Pomoc jednorazowa związana jest z opłatą 49 zł. Cena dotyczy pomocy do 30 min. Kolejne 30 minut jest związana z dodatkową opłatą. Za wykonaną usługę wystawiamy faktury VAT.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo użytkownika oraz samego połączenia to najważniejszy aspekt dla narzędzi umożliwiających dostęp zdalny. Twoja ochrona to nasz priorytet. Dysponujemy zawsze najnowszym oprogramowaniem firmy TeamViewer.

To bardzo łatwe i bezpieczne

Jak uzyskać pomoc ?

Pobierz program

Pobierz dedykowany program do połączenia z nami i uruchom go na komputerze.

Napisz na chat albo zadzwoń

Napisz albo zadzwoń pod wskazany numer. W razie braku odpowiedzi odezwiemy się do Państwa.

Obsługa

Rozwiążemy Twój problem z komputerem. Za wykonaną usługę otrzymasz fakturę VAT.


Po pobraniu uruchom program a my już będziemy widzieć, że potrzebujesz pomocy. Więcej na temat bezpieczeństwa połączenia na stronie teamviewer.com

Jak nawiązać zdalne połączenie ?

Po pobraniu programu pomoc.exe uruchamiamy go podwójnym kliknięciem. Uruchomienie może chwilę potrwać, ponieważ jest związane z automatycznym zgłoszeniem. Po uruchomieniu na ekranie zobaczymy główne okno. Proszę wprowadzić swoją nazwę i rozpocząć chat. W razie braku odpowiedzi prosimy zaczekać. Twoje zgłoszenie zostanie ustawione w kolejce. Odezwiemy się najszybciej jak możemy.